Benzinli Karot

Benzinli karot benzin ve yağ ile çalıştırılan taşınabilir ebatta bir karot modelidir. El sondajı olarak da adlandırılır. Define arayanların en fazla satın aldığı karot tipidir. Taşınabilir olduğundan dağ, bayır her yere götürülebilir, çalıştırılabilir, susturucu ile gürültüsü asgariye indirilebilir.

Benzinli karot modelleri konusunda Atak Makina olarak yerli üretim makinalarımız ile her noktada delik delmenizi kolaylaştırıyoruz. En düşük üç beygir gücünde olan makinalarımızı set haline getirdik. Böylece her ortamda başarılı bir şekilde delik delebilirsiniz.

Yıllardır üzerinde çalıştığımız, ar-ge yaptığımız kendi karot modellerimizde makine ve borulara 2 yıl garanti veriyoruz. Delik delme garantili olarak sattığımız setler sizin yarı yolda bırakmayacak ve her ortamda emeğinizin karşılığını almanıza yardımcı olacak.

Satış öncesi benzinli karot modellerimizi ücretsiz test etmek isterseniz tek yapmanız gereken Seyrantepe Metro karşısındaki İSPAR İş Merkezi'ndeki ofisimizi ziyaret etmek. Bahçemiz delik delmeye müsaittir ve tüm testlerimizi burada gerçekleştiriyoruz.

Benzinli karot tamir, bakım, yedek parça gibi tüm teknik konularda Veysel ve Şevki ustalarımız uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadırlar.

8 adet bulunmaktadır.

Toplam 8 üründen 1-8 arası gösteriliyor

Aktif filtreler